Dla nauczycieli

Zajmuję się Tańcem terapeutycznym, ale oprócz tego jestem nauczycielem języka angielskiego. Obecnie posiadam tytuł nauczyciela kontraktowego i uwielbiam prace w szkole. Na moich zajęciach z języka obcego, o ile pozwalają mi na to warunki, lubię korzystać z wiedzy zdobytej na szkoleniu z Tańca terapeutycznego. Dzięki temu na lekcjach jest dużo ruchu i zabawy, a dzieci uczą się nie tylko angielskiego, ale także współpracy, dobrej komunikacji, empatii, uważności, koncentracji,a przede wszystkim dobrze się bawią! W związku z takim sposobem nauczania postanowiłam podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami prowadząc dla nich ciekawe warsztaty:

Z własnego doświadczenia wiem, że praca nauczyciela mimo swych wielu walorów potrafi być też dość wyczerpująca. W związku z tym zapraszam na warsztat:

 

KOSZT ZAJĘĆ: 80 zł każdy warsztat.

TERMIN I MIEJSCE warsztatów podane będą po zebraniu się  grupy. Zapisy proszę wysyłać na maila: angielski@wtancusila.pl Zapraszam również do współpracy Ośrodki doskonalenia nauczycieli.