Grupy zorganizowane


Zajęcia dla Seniorów program jest stworzony dla instytucji, w których kładzie się szczególny nacisk na zapewnienie Seniorom opieki najwyższej jakości. Ważnym jest by w trakcie swojej egzystencji doświadczać wiele radości i móc dzielić się wspaniałymi momentami ze swojego życia z innymi ludźmi. Jest to szczególnie ważne dla Seniorów, którzy często czują się samotni i wykluczeni z życia społecznego. Niezależnie od tego czy prowadzisz Dom opieki dla osób starszych, Akademię Seniora, Stowarzyszenie, Dom Kultury czy inną instytucję zajmującą się opieką nad ludźmi w podeszłym wieku daj im szansę doświadczyć spotkań z tańcem terapeutycznym. Każde zajęcia będą dla nich miłą przygodą, która zawsze zakończy się uśmiechem na ich twarzach ! Kliknij tutaj i dowiedz się jak to jest możliwe!


Program dla dzieci z rodzicami stworzony jest z myślą o rodzicach, którzy chcieliby wzmocnić więź ze swoimi dziećmi, pomagać im we wszechstronnym rozwoju osobowości i umiejętności motorycznych. Rodzice na takich zajęciach mają okazję spędzić czas ze swoimi pociechami w atrakcyjny sposób- aktywny, kreatywny i pełen dobrej zabawy. Tego typu zajęcia wspaniale sprawdzą się w Domach samotnej matki, wśród rodzin adopcyjnych, rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, ale także w przedszkolach i innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.


Program „Taneczne opowieści” kierowany jest do szkół, przedszkoli itp. w których  są dzieci, mające trudność w nawiązywaniu pozytywnych kontaktów z rówieśnikami. Dotyczy to zarówno dzieci mających kłopot z przyłączeniem się do zabawy w grupie, dzieci wycofanych i nieśmiałych, jak i dzieci chcących być bez przerwy w centrum uwagi, buntowników i prowokatorów zachowań niepożądanych przez wychowawców. Taniec terapeutyczny to także okazja do pozbycia się napięcia emocjonalnego, to ćwiczenie ogólnej sprawność ruchowej, koncentracji uwagi i cierpliwości.


Zapraszam do współpracy Ośrodki doskonalenia nauczycieli dla których posiadam ciekawą ofertę warsztatową. Będąc jednocześnie Instruktorem tańca terapeutycznego i nauczycielem języka angielskiego wykorzystuję swoją wiedzę z obu tych dziedzin nawet na zajęciach ze swoimi uczniami w szkole. Dzięki temu nauka jest dla dzieci dobrą zabawą i świetną przygodą. Chcąc podzielić się swoimi pomysłami na ciekawe i radosne lekcje serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!